menu

BiddingManager tím

Sme tím zapálených profíkov, ktorí veria v BiddingManager.
Šárka Petříková
Head of Customer Care
viac o mne
Mám na starosti prevádzkový chod služby B[T]. Tlačím k realizácií požiadavky na zmeny a rozšírenie všetkých našich nástrojov. Spoločne s vývojármi sledujem výsledky bidovania. Moja najväčšia zodpovednosť je vaša spokojnosť. A kedy som najspokojnejšiaja? Doma s priateľom a našimi kocúrmi Andym a Oliverom.
Rostislav Urbánek
Executive Director
viac o mne
Športujem, meditujem, čítam a predovšetkým pracujem. Neustále premýšľam ako veci posúvať dopredu. Rozhodujem, ibakeď je to potrebné. Riadim, ibakeď to už skutočne nejde inak. Chcem, aby každý robil iba to, čorobiť chce. Potom mu totiž nevadí niesť za svoju prácu zodpovednosť a na výsledku je to vždy poznať.
Michal Štorkán
Co-Founder & Innovator
viac o mne
Hrabem sa v “zbožácích”, trochu programujem a v online som robil snáď už úplne všetko. Baví ma tvoriť nové veci, vymýšľať spôsoby ako sebe i ostatným uľahčiť prácu. Keď už ale fakt potrebujem utiecť od klávesnice, vyrážam do prírody. Sám, alebo so svojou psou spoločníčkou Kristie a zlatou retríverkou Angie.
Adéla Mrázková
Head of Marketing
viac o mne
V práci sa snažím, aby bolo okolo BiddingTools poriadne rušno. Doma ale preferujem pohodu a kľud. Starám sa o hladký chod marketingového oddelenia a kompletnú online komunikáciu. O to viac ma teší, že sa o nás na českej scéne e-commerce hovorí stále viac a viac.
Lucie Steffková
Head of Sales
viac o mne
Ako malá som chcela byť futbalistkou, ale moju kariéru zabrzdilo zranenie. Nezabrzdilo však moju snahu, odhodlanie a ťah na bránku. A s touto výbavou som sa vrhla na obchod. Baví ma vyhrávať, ale i pomáhať ostatným k výhre. Napríklad voľbou správneho bidovacieho nástroja. Už ste nás vyskúšali?
Tomáš Pavelek
XeMeL Co-Founder & Project Manager
viac o mne
Mám na starosti vývoj nástroja XeMeL. Vymýšľam a vylepšujte postupy, ktoré zjednodušujú úpravu XML súborov. Mám rád čísla, tatarák a príjemnú spoločnosť, a toho všetkého sa mi v práci v hojnej miere dostáva ... Teda až na ten tatarák.
Dominika Pleváková
Sales Representative
viac o mne
Keď pominula klasická fascinácia popelářským autom, rozhodla som sa byť gitaristkou v slávnej kapele. No, moc slávne to nedopadlo...Vás ale od slávy delí napríklad len výber správneho bidovacího nástroja. A s tým vám rozhodne viem pomôcť. Ozvite sa.
Martin Mohler
Head of IT
viac o mne
Vediem IT oddelenie, riadim vývoj a školím našich stážistov. Mám rád programovanie a milujem, keďsa stále niečo deje. V rovnováhe sa udržujem prechádzkami a meditáciou. Skutočný relax však premňa znamená gauč, telka a Simpsonovci.
Tereza Hanzelková
BiddingManager Product Specialist
viac o mne
Volám sa Terka, a v prípade, že používate Bidding, tak ma už určite poznáte. Každý deň spolu riešime optimalizáciu vašich účtov za účelom dosiahnutia lepších výsledkov na produktových vyhľadávačoch. Milujem hory, šport, a pocit z dobre vykonanej práce. Nebaví ma škaredé počasie a to, keď sa na seba ľudia mračia.
Martina Petrunčíková
Marketing Consultant & Lecturer
viac o mne
Príbeh o tom, ako zo stážistov vykvitnú špecialisti nie je iba rozprávka. Sledujem to nielen v práci, kde školím našu mladú krv, ale i na VŠB, kde prednášam o svete e-commerce. V agentúrach, e-schopoch a obecne v “onlajnu” sa pohybujem už 12 rokov, preto so mnou kolegovia v B[T] radi konzultujú svoje marketingové kroky.
Renata Burdiláková
Happiness Manager
viac o mne
Som veselá optimistka a svoje ružové okuliare dávam dole iba málokedy. Robí mi radosť robiť ľuďom radosť. Organizujem firemné večierky, teambuildingy a starám sa o to, aby sa všetcivo firme mali fajn. Ja sa najlepšie cítim na výlete na horách alebo doma s dobrou knižkou v ruke.
Kateřina Kutá
Head of Finance & Accounting
viac o mne
Vždy som sa chcela hrabať v papieroch, razítkovať a vyplňovať všetko, čo sa dá. Teraz zodpovedám za ekonomický chod firmy, rozdávam úsmevy, výplatné pásky a faktúry za služby BT. Rada lyžujem a málokedy ma niečo rozhodí. Keď ale v mrazáku nenájdem hranolky a v chladničke kečup, je to so mnou k nevydržaniu.
Jiří Kostov
BiddingTools Project Manager
viac o mne
Baví ma prekonávať prekážky a mojou úlohou je, aby sa v BiddingTools veci hýbali správnym smerom. Starám sa o zefektívnenie procesov a komunikácie vo vnútri firmy a spolu s IT riešim individuálne požiadavky klientov. Mimo prácu si vždy nájdem čas na cvičenie, turistiku a knihu ... Jo a na pivo s kamošmi taky.
Šárka Kostelecká
Graphic Designer
viac o mne
Som grafička. Pomocou štetca, gumy, lasa alebo kúzelníckej paličky kúzlim geniálne vizuály a dávam našim projektom tvár. V malíčku mám i DTP, takže sme krásní vonku i na sieti. Najradšej relaxujem v prírode, milujem svojich domácich miláčikov a baví ma rôznorodosť mojej práce.
Marek Moravec
BiddingTools Product Owner
viac o mne
V BiddingTools analyzujem dáta a optimalizujem výkon e-shopov. Z pozície Product Owner určujtem priority a rozhodujem, ktorá funkcionalita dostane vo vývoji prednosť. Vnímam potreby našich klientov. Len tak môžem zabezpečiť kontinuálny vývoj a hladký chod celého systému.
Krystian Szynder
Marketing Specialist & Creative Mind
viac o mne
Koordinujem interné projekty, takže spolu asi neprídeme priamo do styku. Neustále som však v kontakte s kolegami naprieč všetkými oddeleniami. Robím e-mailing, trochu copy a tiež grafiku. Je potreba rozposlať newsletter alebo pripraviť nejakú kreatívu? Tak to pravdepodobne budem ja, kto sa o to postará.
Dominik Vašíček
Programmer
viac o mne
Programujem všetko, čo je v danú chvíľu potrebné. Od frontendov našich aplikácií až po rôzne algoritmusy. Mám na starosti našu domovskú stránku www.biddingtools.cz a chcem, aby ste sa i vy cítili na našom webe ako doma. Takže vás tu vítam, poďte ďalej. Vyzúvať sa nemusíte...
Filip Dvorský
Programmer
viac o mne
V práci mi hovoria “Upír” a som čerstvá krv v IT oddelení. Zakúsol som sa do programovania prokročilých funkcií nášho bidovacieho nástroja, takže pravidelný prísun nových skúseností mám zaistený. BiddingTools je služba, ktorá rieši veľa vecí za vás. Uvoľní vám ruky od monotónnych procesov, ktoré vám doteraz pili krv.
Michaela Leskovská
Junior Programmer
viac o mne
Programujem nástroje [B]T a celé dni sa hrabem v kóde. Keď ale cítim, že mi klávesnica prirastá k ruke, rozroluju podložku a oddávam sa joge. No a keď necvičím ani nepracujem? Valim sa po kaviarňach, sledujem filmy všetkého druhu alebo zrovna objavujem nejakú novú hudbu.
Michaela Drastíková
Product Specialist
viac o mne
Komunikujem s vami po mailu aj telefóne, vybavujem agendu, pripravujem podklady k nášmu najnovšiemu produktu. Riešim proste všetko, čo sa napríklad len okrajovo týka XeMeLu. A keď po práci vypnem počítač, nasadím korčule alebo vyrazím s priateľmi na chatu.
Jakub Dolba
XeMeL Co-Founder & Lead Developer
viac o mne
Som hlavný vývojár XeMelu a veľmi ma baví sledovať, ako nám nástroj pred očami dospieva. Než budem starý ja, chcel by som navštíviť všetky krajiny sveta. Ešte mi ich sto a niečo zostáva, takže minimálne na pár rokov mám vo voľnom čase čo robiť.
Adam Komenda
Junior Programmer
viac o mne
Chlapčenský sen byť smetiarom som zahodil do koša a začal programovať. Baví ma hľadať nové riešenia, nové cesty. Mám rád, keď sa projekt hýbe dopredu, a taky keď sa hýbem ja. Robím športy všetkého druhu, ale Topka je Beachvolleyball. Pohyb, leto, piesok ... Paráda.
Kristýna
Anti-Stress Manager
viac o mne
Jeden chce nastaviť ucho na poškrabkanie, druhý podáva kosť na ohrýzanie, tretí odhadzuje loptičku na hranie a ja behám, aportujem, štekám, oňuchávam. Niekedy jednoducho neviem, kam skôr skočiť. Takže ak máme s pánkom chvíľku voľna, rada vyrazím na pokľudnú prechádzku alebo sa len tak povaľujem v pelechu.
Rýchly kontakt
Rýchly kontakt x