menu
> O nás > Tím

BiddingManager tím

Sme tím zapálených profíkov, ktorí veria v BiddingManager.
Heureka specialista logo
Šárka Dzidová
Šárka Dzidová
Head of Marketing
viac o mne
Logo odborné poroty akce Shop Roku 2016 Mojím detským snom bolo stať sa lekárkou. Nezachraňujem ale životy, vediem marketingové oddelenie. V online sa pohybujem 6 rokov. Starám sa o našu on-line komunikáciu a o to, aby nás bolo na e-commerce scéne poriadne vidieť. Okrem práce mám rada humor, dobré jedlo, zvieratá a filmy.
Lucie Steffková
Lucie Steffková
Chief Operations Officer
viac o mne
Ako malá som chcela byť futbalistka, teraz ale kopu za úplne iný tím. Mojím ihriskom sa stal obchod a z pozície prevádzkovej riaditeľky zodpovedám aj za každodenný chod firmy. Baví ma vyhrávať, ale aj pomáhať k výhre ostatným. Treba voľbou správneho bidovacího nástroja. Už ste nás vyskúšali?
Členové týmu BiddingManager
Heureka specialista logo
Tomáš Pavelek
Tomáš Pavelek
Lead Product Owner
viac o mne
Mám na starosti vývoj dlhodobých komplexných projektov. Vediem metodicky tím Product Ownerov s ktorými spoločne pomocou SCRUMu dodávame nemožné na počkanie a zázraky do troch dní. Mám rád srandu, tatarák a príjemnú spoločnosť, a toho všetkého sa mi v práci v hojnej miere dostáva.
Část týmu BiddingManager na akci
Dominika Pleváková
Dominika Pleváková
Sales Representative
viac o mne
Keď pominula klasická fascinácia popelářským autom, rozhodla som sa byť gitaristkou v slávnej kapele. No, moc slávne to nedopadlo...Vás ale od slávy delí napríklad len výber správneho bidovacího nástroja. A s tým vám rozhodne viem pomôcť. Ozvite sa.
Část týmu BiddingManager
Martin Mohler
Martin Mohler
Lead Developer
viac o mne
Profesne ma zaujímajú nové technológie a ich zavádzanie do praxe. Súkromne zas ekológie, knižky a varenie. Školíme vývojárov a snažím sa o maximálnu efektivitu svoje aj ich práce. A keď vypnem počítač? Naberám sily v čajovniach alebo sa venujem svojim potkanicím.
Hedvika Antošová
Hedvika Antošová
Back Office Manager
viac o mne
Som zodpovedná za bezproblémový chod kancelárie. Pomáham s administratívou, prípravou najrôznejších podkladov a vôbec všetkým, čo sa práve vyskytne. Od prípravy faktúr, cez cestovné výkazy, vybavovanie pošty až po zabezpečenie akcií ako sú teambuildingy a firemné večierky. Po práci sa venujem svojim dvom mačkám. Tiež rada čítam a pozerám na filmy.
Tereza Hanzelková
Tereza Hanzelková
Product Owner
viac o mne
Volám sa Terka, a v prípade, že používate BiddingManager, tak ma už určite poznáte. Každý deň spolu riešime optimalizáciu vašich účtov za účelom dosiahnutia lepších výsledkov na produktových vyhľadávačoch. Milujem hory, šport, a pocit z dobre vykonanej práce. Nebaví ma škaredé počasie a to, keď sa na seba ľudia mračia.
Členové týmu BiddingManager v kanceláři
Členové týmu BiddingManager na pikniku
Daniel Tomek
Daniel Tomek
Marketing Analyst
viac o mne
Som Danek a mám rád čísla. Narozdiel od ľudí sa totiž väčšinou správajú logicky. Učím sa bidovať, aby som sa o vaše zbožákové účty mohol v budúcnosti dobre starať. Mimo prácu sa starám o to, aby som dorobil školu a moja priateľka a môj pes boli šťastní. Pretože potom som šťastný aj ja.
Kateřina Kutá
Kateřina Kutá
Head of Finance & Accounting
viac o mne
Vždy som sa chcela hrabať v papieroch, razítkovať a vyplňovať všetko, čo sa dá. Teraz zodpovedám za ekonomický chod firmy, rozdávam úsmevy, výplatné pásky a faktúry za služby BT. Rada lyžujem a málokedy ma niečo rozhodí. Keď ale v mrazáku nenájdem hranolky a v chladničke kečup, je to so mnou k nevydržaniu. :)
Nálepka BiddingTools
Soňa Holotová
Soňa Holotová
Sales Representative
viac o mne
Milujem cestovanie, hory a zmrzlinu. Som ukecaná, trochu strelená a idem do všetkého po hlave! A tieto vlastnosti dennodenne využívam k práci. Pre XEMEL hľadám nové možnosti uplatnenia na trhu a tiež ďaľších spokojných klientov. Pridáte sa medzi nich aj vy?
Heureka specialista logo
Marek Moravec
Marek Moravec
Product Owner
viac o mne
Plánujem, organizujem, kontrolujem všetko tak, aby som zaistil kontinuálny vývoj a hladký chod systému Bidding[Tools]. Mimo to analyzujem dáta a optimalizujem výkon vašich e-shopov.
Blanka Chamrádová
Blanka Chamrádová
Software Developer Junior
viac o mne
Skoro celý život som chcela byť právnik, potom som ale prepadla čaru programovania. V BiddingTools zatiaľ nemám priradený žiadny konkrétny projekt, takže je má práca rôznorodá, a to ma baví. Keď práve neprogramujem, hrám počítačové hry alebo popíjam dobrú kávu.
Filip Dvorský
Filip Dvorský
Software Developer
viac o mne
V práci mi hovoria “Upír” a som čerstvá krv v IT oddelení. Zakúsol som sa do programovania prokročilých funkcií nášho bidovacieho nástroja, takže pravidelný prísun nových skúseností mám zaistený. BiddingTools je služba, ktorá rieši veľa vecí za vás. Uvoľní vám ruky od monotónnych procesov, ktoré vám doteraz pili krv.
Dominik Vašíček
Dominik Vašíček
Software Developer
viac o mne
Som Dominik a môj obvyklý pracovný deň patrí Xemelu. Vyvíjam back-end nástroje a podieľam sa na front-edu. Okrem toho počúvam hudbu, čítam, pijem dobré čaje a občas žonglujem. Proste relax na 100 spôsobov.
Štěně v kanceláři
Michaela Pavelková
Michaela Pavelková
Product Owner
viac o mne
Mám na starosti vývoj nástroja Xemel, komunikujem s vami po mailu aj telefóne, vybavujem agendu. Riešim proste všetko, čo sa treba len okrajovo týka Xemelu. A keď po práci vypnem počítač, nasadím korčule alebo nacvičujem nové jogové pozície.
Členky týmu BiddingTools na MDŽ
Markéta Hanzelková
Markéta Hanzelková
Graphic Designer
viac o mne
Som grafička. Najviac ma na grafike baví to, že môžem ukázať svoju fantáziu a predstavivosť. Mimo grafiku u nás v práci robím taky administratívu, ktorá je práve potrebná. Vo voľnom čase ma najčastejšie môžete stretnúť v nejakej dobrej kaviarni a medzi moje koníčky patrí fotenie.
Jakub Dolba
Jakub Dolba
Xemel Co-Founder & Lead Developer
viac o mne
Som hlavný vývojár Xemelu a veľmi ma baví sledovať, ako nám nástroj pred očami dospieva. Než budem starý ja, chcel by som navštíviť všetky krajiny sveta. Ešte mi ich sto a niečo zostáva, takže minimálne na pár rokov mám vo voľnom čase čo robiť.
Členové týmu BiddingTools jako Superman
Adam Komenda
Adam Komenda
Software Developer
viac o mne
Chlapčenský sen byť smetiarom som zahodil do koša a začal programovať. Baví ma hľadať nové riešenia, nové cesty. Mám rád, keď sa projekt hýbe dopredu, a taky keď sa hýbem ja. Robím športy všetkého druhu, ale Topka je Beachvolleyball. Pohyb, leto, piesok ... Paráda.
Filip David
Filip David
Marketing Analyst
viac o mne
Či som krstným David alebo Filip teraz nie je až tak podstatné. Dôležité je, že (i vďaka mne) vám služba Bidding[Tools] šetrí čas a peniaze. Analyzujem dáta, párujem a optimalizujem výkon e-shopov. Po práci som rád s rodinou alebo priateľmi. A to krstné meno? Filip.
Část členů týmu BiddingTools na akci Seznamu
Člen týmu BiddingManager na školení
Ondřej Slíva
Ondřej Slíva
Software Developer
viac o mne
Cvičím, jazdím na bicykli, hrám na bicie. A keď nerobím nič z toho, programujem. Chcem sa neustále zlepšovať, preto som rád, že som tu ako juniorní programátor dostal šancu. Celým vizuálom B[T] sa prepletá raketka, ja chcel byť v detstve astronaut. Tak som tu asi správne. To nebude náhoda.
Rýchly kontakt
Rýchly kontakt x