menu
> Ako začať > Školenie
Naučte sa ovládať BiddingManager ľavou zadnou a staňte sa skutočným biddingovým profesionálom na porovnávačoch tovaru

Webináre a školenia

Ak chcete byť viditeľne zobrazovaný na porovnávačoch tovaru, tak ste na správnom mieste! Vypísané webináre a školenia sú určené predovšetkým pre majiteľov či zamestnancov e-shopov, marketingových špecialistov a agentúry starajúce sa e-shopom o tovarové porovnávače. Pokiaľ vám vypísané témy alebo termín školenia nevyhovuje, ponúkame tiež individuálne školenia a konzultácie na mieru vašim potrebám. Pre viac informácií nám neváhajte napísať na info@biddingmanager.cz.
Webinár: Efektívny bidding na Heureke a Zbozi.cz pomocou BiddingManagera
V bezplatnom online webinári sa pozrieme na to, ako dostať vaše produkty na bidované pozície a neprerobiť pri tom nohavice. Zameriame sa na bidding na Heureke a Zboží.cz a všetko si ukážeme prakticky v nástroji BiddingManager. Neminú vás ani tipy na nastavovanie bidovacích stratégií, postupy na pravidelnú optimalizáciu inzercie, a praktické bonusy pre účastníkov školenia. Školenie nie je určené pre úplných začiatočníkov, ktorí na Heureke a Zboží.cz neinzerujú. Účastník školenia by mal mať aspoň základnú znalosť fungovania porovnávačov tovaru. Účasť na webinári je ZADARMO, avšak potrebná je registrácia.
Bonusy po absolvovaní školenia
Individuálna konzultácia vášho nastavenia v BiddingManageri s bidovacím expertom Danielom Tomkom ZADARMO.
Praktický sprievodca biddingom s tipmi a postupmi na optimalizáciu inzercie na porovnávačoch tovaru. Dokument vám pomôže uviesť informácie zo školenia do praxe.
Videozáznam online školenia.
Aktuálne termíny

Daniel sa na porovnávače tovaru úzko špecializuje 4 roky. Jeho denným chlebom je správa účtov tovarových porovnávačov e-shopov a optimalizácia biddingu na Heureke a Zboží.cz v bidovacom nástroji BiddingManager. Je expertom na produktové feedy a ich úpravy pre najrôznejšie inzertné systémy. Poradí si aj so zložitými požiadavkami zákazníkov, pripravuje feedy podľa špecifikácií rôznych marketplaces alebo porovnávačov a má na starosti customizované riešenia feedov pre klientov v nástroji Xemel.
Daniel Tomek [ školiteľ ]

Vyskúšajte si nástroj BiddingManager na 14 dní zadarmo!

VYSKÚŠAŤ ZADARMO
Rýchly kontakt
Rýchly kontakt x