menu

Ako začať >

CERTIFIKACIA

Pomáhame vám neustále sa rozvíjať a vzdelávať!
Na workshope vás naučíme ako efektívne pracovať s BiddingManagerom.
Absolvujte BiddingManager certifikáciu a staňte sa skutočným profesionálom v biddingu na cenových porovnávačoch.
Využite konzultácie a zvýšte svoju šancu na úspech v bidovaní.
Certifikácia
Len kvalifikované a chytré používanie automatického nástroja BiddingManager umožní spravovať inzerciu na cenových porovnávačoch na vysokej úrovni a s vysokým ziskom. Preto je cieľom tohto projektu umožniť profesionálom z radov agentúr, odborných konzultantov a majiteľov e-shopov stať sa vyškolenými certifikovanými odborníkmi na bidding na cenových porovnávačoch pomocou
nástroja BiddingManager. Získaním certifikátu sa zaradíte do zoznamu Certifikovaných partnerov nástroja BiddingManager, ktoré ďalej odporúčame e-shopom. Certifikácia sa bude konať minimálne 2x ročne pre neobmedzený počet záujemcov. Získaný certifikát Certifikovaného partnera BiddingManager platí po dobu 2 rokov. Certifikujte sa na biddingového manažéra a my sa za vás zaručíme!
Čo mi certifikácia prinesie?
odporúčania existujúcim aj potenciálnym klientom BiddingManagera, že môžu využiť vašich služieb pri správe e-shopu na cenových porovnávačoch
PR podpora medzi odbornou verejnosťou a dôležitými subjektmi na trhu s cenovými porovnávačmi (na blogu, sociálnych sieťach, v newsletteri ...)
prednostná komunikácia cez Flock
prednostné pozvanie na nové termíny školení a certifikácií
certifikát nielen do CV a pečať certifikovaného partnera BiddingManager na umiestnenie na webe a v reklamných materiáloch
Podmienky pre získanie certifikátu
dobrá znalosť nástroja BiddingManager
aktívna práca v rozhraní BiddingManagera
základná znalosť Heureky a Zboží.cz
povinná účasť na workshope BiddingManager
úspešné absolvovanie online certifikačného
testu (nutné získať min. 65 % bodov)
Ako prebieha samotné testovanie?
Certifikácia má formu on-line testu, pre ktorý stanovíme presný deň i čas konania. Test tvoria zo 75 % praktické úlohy, ktoré vychádzajú z logiky workshopu. Zvyšných 20 – 25 % sú teoretické otázky, smerované na nástroj BiddingManager. Výsledky testu oznamujeme e-mailom obvykle do 3 pracovných dní. Ak test splníte na viac ako 65 %, stanete sa certifikovaným BiddingMangažerom a zaradíte sa do zoznamu BiddingManager partnerov. Budete môcť naplno využívať výhody všetkých našich certifikovaných partnerov.
V prípade neúspechu, je možné test opakovať 3 krát (pre využitie ďalších troch pokusov je nutné počkať minimálne pol roka od posledného testu a znovu absolvovať aj školenie).
Koľko vás to bude stáť?
Cena samotnej certifikácie a cena certifikácie pre opakované pokusy činí 38 €
bez DPH.

Využite výhodný balíček!
Prihláste sa vopred na workshop aj certifikáciu a na certifikačný test dostanete 50% zľavu. Základná cena za výhodný balíček, ktorý obsahuje workshop a certifikačný test, bude zodpovedať cene vybraného workshopu + cene 19 € za certifikáciu po zľave.

Před certifikací jsem se cítila, jako bych znovu dělala maturitu, takovou vážnost pro mě celá situace měla :) Nicméně, pak se objevily holky z BM, dopřály nám bohaté občerstvení a s cukrem v těle pak veškerá nervozita opadla. Jelikož jsem absolvovala obě školení, kde do nás Michal Štorkán "cpal" informace horem spodem, tak jsem byla na test skvěle připravena. Hodně udělal i test na nečisto, který jsme si na školení zkoušeli, tak jsem aspoň věděla, jaký typ otázek v ostrém testu bude. Otázky byly srozumitelné, dobře formulované a nebyly zde nejasnosti, takže pokud jste na školeních dávali pozor, nic vás nenachytalo. A ti co certifikaci nemají a stále váhají, tak ať do toho jdou! Když to nevyjde, vyjde to příště a jako bonus potkáte super lidi z oboru.
Nikola Holušová [ RELIGIS.CZ ]
Rýchly kontakt
Rýchly kontakt x