menu

Cenník

Namixujte si svoj balíček služieb a
plaťte len za to, čo skutočne využijete

Uvedené ceny platia pre 1 porovnávač,
ale testovanie máte na 14 dní ZADARMO

Koľko stojí BiddingManager?
Porovnávač
Bidding
Cena biddingu je jednotná bez ohľadu na veľkosť vášho XML feedu. BiddingManager zvládne spracovať každý XML feed do veľkosti 150 000 produktov.
8 €
8 €
Autobidding
Auto-bidding sa stará o to, aby vaše kľúčové produkty na produktových porovnávačoch boli vidieť na popredných pozíciách maximum času. Kontrola aktuálnych pozícií a preceňovanie prebieha 6x denne. Na jeden porovnávač je možné aktivovať do auto-biddingu maximálne 300 produktov = zakúpiť si 3 balíčky po 100 produktoch.
6 €
100 produktov
6 €
100 produktov
Správa v rukách profesionálov
Správa biddingu
BiddingManager v cene
59 €
59 €
Cenový automat
info
6 €
100 produktov
6 €
100 produktov
Ceny služieb sú uvedené za mesiac a bez DPH.
Vyskúšajte si služby BiddingManageru na 14 dní zadarmo!
CHCEM TO VYSKÚŠAŤ ZADARMO
Balíček správy BiddingManagera

Je pre vás bidovanie na produktových porovnávačoch tak trochu španielskou dedinou? Alebo len skrátka nemáte čas sa o porovnávače starať? Nezúfajte, my máme riešenie. Dajte svoj e-shop do rúk biddingových odborníkov a predplaťte si na mesiac správu vášho porovnávača.

Čo je súčasťou mesačného balíčka?

  • BiddingManager úplne zadarmo
  • 200 produktov do Auto-biddingu
  • 1x týždenne optimalizácia
  • finálny report s výsledkami inzercie
  • záverečná konzultácia a vyhodnotenie

Aké sú výhody balíčka?

V cene sú zahrnuté poplatky za prevádzku BiddingManagera, až do výšky 27 € / mesiac / porovnávač. Správa vášho účtu je čisto v rukách biddingového špecialistu, ktorý pozná všetky možné finty, ako maximalizovať obratna produktových porovnávačoch. Bežne vykonávame 4-5 optimalizačných kontrol mesačne. Na konci každého mesiaca si zavoláme, zhodnotíme výsledky inzercie a spoločne naplánujeme novú bidovaciu stratégiu pre nasledujúci mesiac.

Pre koho je balíček vhodný?

Pre e-shopy inzerujúce na produktových porovnávačoch s mesačnou útratou do 385 €. Pri väčších útratách je ďaleko efektívnejšie využitie nástrojov plne automatických. Sú vaše výdavky nad rámec možností BiddingManagera? Ozvite sa nám, náš bidovací automat BiddingTools je pre vás ako stvorený.

Rýchly kontakt
Rýchly kontakt x